Baby G shfaqet e zheshur me pamje kah kulla e Eifelit
15:21 / 27 Janar 2019

Më shumë tërheq vëmendjen me paraqitjet e saj provokative, se sa me muzikë.

Këngëtarja Baby G është shfaqur tejet atraktive në një pozë gjysmë të zhveshur nga Parisi.

View this post on Instagram

Sun kissed ☀️

A post shared by BabyG (@babygee) on

Ajo shihet teksa qëndron në një prej hoteleve luksoze me pamje kah kulla e Eifelit, që është destinacioni kryesor turistik frnacez.

Imazhi i Baby G vjen si festim i saj për numrin prej 400 mijë ndjekësve në rrjetin social “Instagram”.

“400K, ju dua të gjithëve”, ka shkruar artistja.

https://www.instagram.com/p/BtGaATxH87J/?utm_source=ig_embed

Projekti i fundit i Baby G ishte “It’s Me”, që u prit mirë nga publiku.

Ajo pritet të publikojë edhe projekte të reja muzikore, krahas provokimeve të vazhdueshme në rrjetet sociale.

NDAJE:
Copyright © 2019 - RadioAlba. Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren.
por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Radios (RadioAlba).