Capital T paralajmëron projekte të reja për muajin shkurt
15:57 / 28 Janar 2019

Hip hop ylli, Capital T, ka parlajmëruar jë sërë projektesh të reja.

Reperi me anë të postimeve të një pas njëshme në rrjetin social InstaStory ka paralajmëruar lansimin e projekteve të reja për muajin shkurt.

“Prej shkurtit fillojmë me publikimet e projekteve të reja”, u shpreh Capital T në InstaStory.

Reperi ka qenë aktiv këtë fundvit ani pse nuk mbajti ndonjë performancë.

Ai publikoi dy projekte si “Filma” dhe “Bomba” që u pritën mirë nga publiku.

Reperi ka vazhduar edhe me publikimet interesante të videove të adhuruesve që i kanë dërguar e që ndërlidhen me projektin “Filma”.

NDAJE:
Copyright © 2019 - RadioAlba. Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren.
por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Radios (RadioAlba).