Luana Vjollca tani edhe si “gif” në Instagram
18:36 / 02 Shkurt 2019

Bukuroshja Luana Vjollca vazhdon të mbetet një prej personazheve shqiptarë më të diskutuar në rrjetet sociale.

Ajo është e ndjekur nga mbi 1.4 milion ndjekës vetëm në rrjetin social Instagram, në të cilin është çdo ditë aktive.

View this post on Instagram

Morning my people 💜

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Në këtë rrjet social, së fundmi është krijuar një “gif” i ri me figurën e prezantueses Luana Vjollca.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo, teksa ka ndarë me ndjekësit në InstaStory “gif”-in e saj, të krijuar tashmë në Instagram.

Luana ka falënderuar kompaninë e saj menaxhuese “ArkivaShqip” për krijimin e saj.

“Unë tani kam ‘gif’ veten time ‘Luana’. Faleminderit ArkivaShqip”, ka shkruar prezantuesja Vjollca në InstaStory.

E njëjta së fundmi është parë duke qëndruar në studio muzikore, me çka ka paralajmëruar se i është futur punës për projektin e ri muzikor.

View this post on Instagram

My fav!

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

NDAJE:
Copyright © 2019 - RadioAlba. Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren.
por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Radios (RadioAlba).